WSPÓŁPRACA

świat na raty - BLOG PODRÓŻNICZY

2024 © świat na raty

We wszystko, co publikuję
wkładam Serce i zaangażowanie

Świat na Raty to podróżniczo-lifestylowy blog, gdzie pojawiają się relacje z moich podróży. We wszystko, co publikuję wkładam sporo serca i zaangażowania. W ten sam sposób podchodzę do projektów, które realizuję w ramach współpracy z markami i firmami. Poza blogiem, relacje i przygody z podróży publikowane są w innych kanałach komunikacji.

Nasza komunikacja

FACEBOOK

59800

naszych fanów! Nasze grono powiększa się każdego dnia. Opinie, komentarze i ciekawe dyskusje.

INSTAGRAM

16800

obserwujących. Zdjęcia i instastory oglądają codziennie tysiące osób.

BLOG

21000

osób odwiedziło bloga tylko w tym miesiącu.

YOUTUBE

465

subskrypcji i 68 filmów. Szybko rośniemy w siłę.

W ramach współpracy realizuję:

Wystąpienia i wykłady:

Wystąpienia motywacyjne i wykłady przygotowuję indywidualnie, w odpowiedzi na potrzeby klientów. Każde z wystąpień jest osadzone w moim doświadczeniu i poparte wieloma latami praktyki.

Zakres tematycznych wykładów:

  • Dlaczego warto realizować swoje marzenia?
  • W jaki sposób przekraczać własne ograniczenia?
  • Wielokulturowość – jak poprzez otwartość na to co obce odnaleźć się w odmiennym kulturowo świecie.
  • Życie podróżnika kontra życie w rodzinie – czy da się to pogodzić?
  • Zmiany i trendy w turystyce
TESTY SPRZĘTU

W każdej podróży korzystam z gadżetów turystycznych, sprzętu fotograficznego i innych przedmiotów niezbędnych do realizacji rat projektu. Jeśli masz produkt, który chciałbyś przetestować w trakcie moich wypraw, napisz! Zabiorę go ze sobą w podróż, a później opiszę jego możliwości.

ZDJECIA PRODUKTÓW

Jak już ten sprzęt przetestuję i opiszę, to wraz z teamem zrealizujemy jego sesję zdjęciową. Zapewniamy profesjonalną obsługę, sprzęt i najlepszych fotografów, którzy specjalizują się w zdjęciach podróżniczych i produktowych.

TEKSTY

Doświadczenia zebrane w podróży, relacje z wypraw, recenzje, tutoriale, przewodniki – lubię pisać i wiem, jak zainteresować czytelników. Promocja regionu, sprzętu, miejsca lub specjalnej atrakcji- to wszystko może znaleźć się tu, na blogu i w postach na kanałach, które prowadzę. W celu napisania artykułu mogę się wybrać w podróż lub zastanowić się jak opowiedzieć o produkcie czy usłudze w unikalny sposób. Jestem otwarty na niekonwencjonalne pomysły i realizacje.

RATY NA MIARĘ

Jeśli myślisz o tym, by zrealizować specjalną podróż dla swoich klientów czy pracowników lub chciałbyś stworzyć specjalną ofertę podróży sygnowaną Twoją marką- nie mogłeś trafić lepiej! Zajmuję się tym od 20 lat i wiem, jak zadowolić ofertą nawet najbardziej wymagające grono.

MOI PARTNERZY