ODKRYWAJ ŚWIAT ZE MNĄ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
KONTAKT

świat na raty - BLOG PODRÓŻNICZY

2024 © świat na raty

ornament element

Życia nie mierzy się ilością oddechów,
ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach!

Zejdź z utartego szlaku i zobacz świat inaczej!
Tylko jeśli chcesz...

ornament element

TO DOŁĄCZ DO MOICH WYJAZDÓW

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

kontakt

podziel się wrażeniami

„BALI – WYSPA BOGÓW”

Organizacja wyprawy na najwyższym poziomie, doskonała realizacja atrakcyjnego programu z elastycznym podejściem do każdej sytuacji, wyjątkowa dbałość o uczestników i atmosferę w grupie, niezapomniane wrażenia, widoki i emocje. 

„Świat na raty” to projekt dla każdego, kto chce podróżować niebanalnie, przeżyć niesamowite chwile, zwiedzić cudowne miejsca i jest spragniony przygód. Doświadczenie, profesjonalizm i pasja Roberta to gwarancja udanej wyprawy! Polecam.

Przemek Nazar | Bali, 6-12.12.2018

Wyjazd z Robertem Szulcem całkowicie odmienił moje postrzeganie świata i podejście do podróży. Do dnia dzisiejszego przechowuję w sercu wyjazd na Bali, którego głównym organizatorem był Robert Szulc i jego „Świat na Raty”.

Dzięki tej wyprawie tak cudownie zorganizowanej poczułam Bali wszystkimi zmysłami. Miałam możliwość poznania tego niesamowitego miejsca z każdej strony. Każdy dzień  był lawiną niezapomnianych przygód (rafting w dżungli, rytuał oczyszczający w Balijskiej Świątyni, Elephant Safari Park, Monkey Forest i wiele innych atrakcji). Przeżyłam 7 intensywnych, niesamowitych dni. Od samego początku ujęło mnie zaangażowanie, wiedza i pasja Roberta Szulca w całą wyprawę. Miałam okazję podróżować z kimś innym i w różne miejsca ale do tego wyjazdu wracam jak do mantry. Nigdy wcześniej i nigdy później nie miałam już takich doznań i takich przeżyć jak podczas wyprawy z „Światem na Raty”.

Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam wyjazdy z Robertem Szulcem.

Sylwia |

Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa. Już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia.” – Michael Palin

Nie jestem w tej chorobie sama. Podróżowanie z Robertem jest jak pełna zwrotów akcji niekończąca się przygoda, przepełniona kolorami i smakiem lokalnych potraw. Byliśmy razem w kilku krajach. Zawsze perfekcyjnie przygotowane wyjazdy uwzględniają potrzeby wszystkich uczestników. Po tych kilku wyprawach wiem, że planowanie kolejnych wyjazdów może stać się sensem życia. Na co dzień zapracowani, z zawodami obarczonymi dużą odpowiedzialnością znaleźliśmy prywatną przestrzeń. Zawsze poza Polską.

Dlaczego warto podróżować? Wszystko, co dotyczy cię na co dzień, pozostawiasz w domu. Koncentrujesz się na tym, co tu i teraz. Nie ma lepszego odpoczynku. Mimo często intensywnego wysiłku i wielu aktywności, wracasz zresetowany i pełen pozytywnych myśli.

Już wiem, że niebawem znowu wyruszymy w nieznane. Tobie także polecam. Dołącz do nas!

 

Aneta |